fbpx

Glamping Asimare

Kupolas poilsiui

Glamping – prabangus kempingas. Aukšto lygio poilsis prie ežero moderniame glamping gyvenamąjame kupole. Šis statinys, idealiai tinkantis romantiškam poilsiui dviese su savo antrąja puse, COSMO DOME komandai paliko išskirtinį įspūdį, nes ir patys labai vertiname tokį poilsį.
Užburiantys ežero vaizdai Vilniaus didmiestyje po žvaigždėtu dangum tarsi nukelia į kitą pasaulį ir taip pat gausiai prisideda prie romantiškos atmosferos sukūrimo. Jaukūs vidaus dekoro sprendimai, pasirinkti Glamping Asimare įkūrėjos, sukuria ilgai atmintyje išliekantį įspūdį.

kupolu gamyba
glamping kupolas
kupolu gamyba

Kupolas

Kadangi dalis šio kupolo tento yra skaidri, jis idealiai tinka stebėti žvaigždes. Taip pat šis kupolas turi jaukią terasą iš pušies medienos, kuri prisideda prie romantiškos atmosferos sukūrimo Tau ir Tavo antrajai pusei. Kita dalis yra tonuota tam, kad išsaugoti Tavo privatumą.

Konstrukcija: 28kv/m, 6m kersmuo, 3,5m auštis.
Rėmas: Cinkuotas plienas.
Kupolo danga: PVC tentas. 45% skaidrus, tonuotas tentas. 65% pilkos spalvos tentas.
Durys: Plastikinės, rakinamos durys.
Grindų danga: Specialiai kupolui sumontuota pušies terasa, ant nuolydžio. Papildomi specialūs terasos  sutvirtinimai, dideliems svoriams išlaikyti.
Papildomai: Skaidrus pentagonas, papildomi skaidrūs langai iš šonų.
kupolas

Glamping kupolas

Lyginant su kitais poilsio nuomai skirtais sprendimais, tokiais kaip poilsio namai, vasarnamiai ar viešbučiai, glamping kupolas yra net kelis kartus pigesnis bei pasižymi kokybe,
ilgaamžiškumu ir išskirtiniu dizainu, kuris pritraukia vis daugiau poilsiautojų.

Kiti projektai

Kupolų komoleksas

Forest Dome

Viešbutis suaugusiems

kupolas

Skaitakalnio parkas

Info centras

Kupolų kompleksas

Glamping kupolai

Poilsis gamtoje

Sukurkime Tavo svajonių kupolą kartu!

Tavo vizijai igyvendinti nepriekaištingai reikalingas RYŽTAS, UŽTIKRINTUMAS ir ATKAKLUMAS, kurių COSMOE DOME turi su kaupu.

buy@cosmodome.lt
Kalvarijų g. 151, Vilnius
+37067844245